KROTOSKI-CICHY
Salon i Serwis Volkswagen
Godziny otwarcia:
Pn-Pt 8.00-18.00
Sobota 8.00-14.00
Niedziela nieczynne
SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Częstochowa ul. Makuszyńskiego 74/76

42-209 Częstochowa
ul. Makuszyńskiego 74/76
tel: 34/368 48 00
magazyn: 34/368 48 60
serwis: 34/368 48 20
e-mail: info.czestochowa@krotoski-cichy.pl

Samochody użytkowe
Łukasz Kacperak - Kierownik sprzedaży
34/368 48 73
GSM: 785 503 906
e-mail: lukasz.kacperak@krotoski-cichy.pl

Przemysław Burzyński - Specjalista ds. sprzedaży
34/368 48 72
GSM: 882 134 034
e-mail: przemyslaw.burzynski@krotoski-cichy.pl


Adrian Odziemek - Specjalista ds. sprzedaży
34/368 48 70
GSM:728 496 698
e-mail: adrian.odziemek@krotoski-cichy.pl

Osoba kontaktowa:
e-mail:
Części zamienne i akcesoria
Dariusz Turek - Kierownik Działu Części i Akcesoriów
34/368 48 60
GSM: 519 168 873
e-mail: dariusz.turek@krotoski-cichy.pl

Bartosz Kuras - Specjalista ds. sprzedaży części i akcesoriów
34/368 48 61
e-mail: bartosz.kuras@krotoski-cichy.pl

NORA® Centrum Obsługi

Mariusz Kurzacz - Kierownik Nora® Centrum Obsługi
34/368 48 60
GSM: 508 313 619
e-mail: mariusz.kurzacz@krotoski-cichy.pl

Paweł Rączka - Doradca ds. programu Nora®
34/368 48 62
GSM: 785 505 138
e-mail: pawel.raczka@krotoski-cichy.pl



Osoba kontaktowa:
e-mail:
Samochody osobowe
Piotr Krakowian - Kierownik Sprzedaży
34/368 48 15
e-mail: piotr.krakowian@krotoski-cichy.pl

Kamil Jędryka - Specjalista ds. sprzedaży
34/368 48 11
GSM: 882-024-333
e-mail: kamil.jedryka@krotoski-cichy.pl

Piotr Macek - Specjalista ds. sprzedaży
34/368 48 13
GSM: 785 508 270
e-mail: piotr.macek@krotoski-cichy.pl

Błażej Puczyński - Specjalista ds. sprzedaży
34/368 48 12
GSM: 516-143-285
e-mail: blazej.puczynski@krotoski-cichy.pl

Artur Mszyca - Specjalista ds. sprzedaży
34/368 48 13
GSM: 785 500 133
e-mail: artur.mszyca@krotoski-cichy.pl

Dział ubezpieczeń
Ewa Krawczyk - Kierownik Działu Ubezpieczeń
34/368 49 01
GSM: 695 623 014
e-mail: ewa.krawczyk@krotoski-cichy.pl

Osoba kontaktowa:
e-mail:
Serwis
Michał Mickiewicz - Kierownik Serwisu
34/368 48 27
e-mail: michal.mickiewicz@krotoski-cichy.pl

Karol Kamiński - Doradca serwisu
34/368 48 22
GSM: 785 504 025
e-mail: karol.kaminski@krotoski-cichy.pl

Michał Pastuszka - Doradca serwisu
34/368 48 21
GSM: 519 134 104
e-mail: michal.pastuszka@krotoski-cichy.pl

Ewelina Zych - Doradca serwisu
34/368 48 22
GSM:
e-mail: ewelina.zych@krotoski-cichy.pl





Osoba kontaktowa:
e-mail:
© Volkswagen 5619  |  Zastrzeżenia prawne  |  Polityka Plików CookiesVolkswagen w Polsce